VLOG: 350 zł na JEDEN DZIEŃ?! 😱 Ceny jedzenia w tropikach | RodzinaClarke
Автор: RodzinaClarke
Загружено: 2025-12-09
Просмотров: 4124
Myślałam, że wyjdzie taniej... 🫣 Dzisiaj zabieram Was na codzienne zakupy dla naszej dużej rodziny. Sprawdźcie, ile kosztuje masło, mleko i mięso w Tajlandii! 👇
00:00 Rutyna zakupowa dużej rodziny
00:22 Pierwszy przystanek: 7-Eleven
01:15 Drugi sklep: Mięso, mleko i chemia
03:35 Szok przy kasie (Niespodziewane wydatki)
05:09 Ostatni punkt: Warzywniak
09:01 Wieczorne zakupy (Tak, znowu!) 09:30 Podsumowanie: Ile wydaliśmy łącznie?
Tak to jest w dużej rodzinie – zakupy robimy codziennie, a rachunki potrafią zaskoczyć. Dzisiaj odwiedziłam 7-Eleven, lokalny market i warzywniak. Miały być "drobne zakupy", a przy kasie okazało się, że wydałam fortunę.
W dzisiejszym vlogu zobaczycie: 🛒 Ceny produktów w Tajlandii: Ile kosztuje masło, majonez (100 batów!) i kurczak? 🍼 Mleko dla dzieci: Dlaczego to najdroższy punkt na paragonie (700 THB)? 💸 Podsumowanie kosztów:
7-Eleven: ~528 THB
Market: ~2100 THB (Szok przy kasie!)
Warzywniak: ~225 THB
Zakupy wieczorne: ~500 THB
RAZEM: Ponad 3300 THB (ok. 350-360 zł) na jeden dzień!
Czy w Tajlandii jest tanio? To zależy, co kupujesz. Produkty "zachodnie" jak ser czy masło potrafią kosztować krocie. Zobaczcie nasz dzisiejszy koszyk!
Dajcie znać w komentarzach, ile Wy wydajecie na codzienne zakupy w Polsce? 👇
#Tajlandia #Zakupy #CenyWTajlandii #DużaRodzina #RodzinaClarke #KosztyŻycia #VlogZakupowy #ParagonGrozy #StreetFood
Доступные форматы для скачивания:
Скачать видео mp4
-
Информация по загрузке: